– Design af hjemmesider i WordPress

Kundeeksempler – en oversigt over nogle af de hjemmesider jeg har designet i WordPress

Website - Dansk Fobiskole

Dansk Fobiskole – Psykolog : www.danskfobiskole.dk

ClausenFilm – Erik Clausen : www.clausenfilm.dk

Responsive / Mobilvenlig - fungerer på alle platforme og enheder

Stuntman Dennis Albrethsen – d’Action : www.daction.dk

H.C. Andersens Verden – www.hcandersensverden.dk

Fulby Keramik – www.fulby.com

Arne Bro – Leder af TV-Uddannelsen på Filmskolen og Instruktør : www.arnebro.dk

Hjemmeside til billedkunstner Pernille Helleskov Pedersen i WordPress.

Billedkunstner Pernille Helleskov Pedersen : www.phelleskovp.dk

Carlander Fysioterapi – Fysioterapien i Værløse : www.carlanderfysioterapi.dk

Kognitiv Center Fyn – Odense : www.kognitivcenterfyn.dk

Hjemmeside til foreningen Smertelinjen - WordPress CMS

Smertelinjen : www.smertelinjen.dk

Kreakør – www.kreakoer.dk

WordPress hjemmeside til Psykolog Lone Husby, Nordhavn / Østerbro / København

Psykolog Lone Husby – www.lonehusby.dk

Teatret Fyren og Flammen : www.fyrenogflammen.dk

Lissy Boesen Design – www.lissyboesendesign.dk

Responsivt design - Mobilvenlig hjemmeside til Mariebjerg Lagerhotel lavet i WordPress

Mariebjerg lagerhotel – www.mariebjerg.dk

Psykolog Susan Møller Rasmussen – ACT-Praxis : www.act-praxis.dk

Great Danes Big Band : www.greatdanesbigband.dk

Hillerød Musikaftenskole – www.musikaftenskolen.dk

Psykolog Nina Dam – Frederiksberg, Vesterbro og Amager – København : www.ninadam.net

MindYourHeart – Psykoterapi : www.mindyourheart.dk

Street-art – Fotoblog : www.street-art.dk

Samordner – Familierådslagning

Website i WordPress - Designer, kostumier og scenograf Tanja Bovin

Scenograf Tanja Bovin : www.tanjabovin.dk

Fraværskonsulent Birte Hansen : www.stopsygefravær.dk

Design af website i WordPress - Psykolog Torben Jager Petersen

Psykolog Torben Jager Petersen : www.sovnogstress.dk

Hjemmeside designet til fotograf Tine Bernsen - WordPress-CMS

Fotograf Tine Bernsen : www.tinebernsen.com

Responsive design - Website i WordPress - Psykolog Ulla Burmeister

Psykolog Ulla Burmeister – Østerbro & Nørrebro – København – www.ullaburmeister.dk

Billedkunstner Michala Hoffmann : www.michalahoffmann.dk

Pension Vestergade 44 – Ærøskøbing, Ærø : www.vestergade44.com

Rørbæk og Møller Arkitekter

Maler Jette Fabian : www.jettefabian.dk

 

 

 

 

Kundeeksempler – en oversigt over nogle af de hjemmesider jeg har designet i WordPress
3.3 (65%) 8 votes