– Design af hjemmesider i WordPress

Kundeeksempler – en oversigt over nogle af de hjemmesider jeg har designet i WordPress

Design af website i WordPress - Psykolog Torben Jager Petersen

Psykolog Torben Jager Petersen : www.sovnogstress.dk

Hillerød Musikaftenskole – www.musikaftenskolen.dk

Responsive / Mobilvenlig - fungerer på alle platforme og enheder

Stuntman Dennis Albrethsen – d’Action : www.daction.dk

Fulby Keramik – www.fulby.com

Website i WordPress - Psykolog Dennis Albrethsen

Psykolog Dennis Albrethsen, København : www.dennisalbrethsen.dk

Hjemmeside til professor Cathrine Hasse

Professor Cathrine Hasse : www.cathrinehasse.com

Hjemmeside designet til psykolog Ulla Søgaard - WordPress-CMS

Psykolog Ulla Søgaard – Aabenraa : www.psykologaabenraa.dk

Nyt Liv i Gamle Klude : www.nytlivigamleklude.dk

Maler Jette Fabian : www.jettefabian.dk

Hjemmeside til forfatterpars kriminalroman : Forbrydelsens kunst

Forbrydelsens kunst : www.forbrydelsenskunst.dk

Eventgruppen BATunit : www.batunit.dk

Øjeblik Film – David Kahr

Fraværskonsulent Birte Hansen : www.stopsygefravær.dk

Teatret Fyren og Flammen : www.fyrenogflammen.dk

Website - Børn og voksne bevæges

Bevægelsespædagog Fie Illum : www.boern-voksne-bevaeges.dk

Responsivt design - Mobilvenlig hjemmeside til Mariebjerg Lagerhotel lavet i WordPress

Mariebjerg lagerhotel – www.mariebjerg.dk

MindYourHeart – Psykoterapi : www.mindyourheart.dk

Englerup – billedgalleri : www.englerup.dk

Afspændingspædagog Sisse Nordentoft : www.sissenordentoft.dk

Website - Tonemester Jakob Garfield

Tonemester Jakob Garfield : www.jakobgarfield.dk

Responsive design - Website i WordPress - Psykolog Ulla Burmeister

Psykolog Ulla Burmeister – Østerbro & Nørrebro – København – www.ullaburmeister.dk

Billedkunstner Michala Hoffmann : www.michalahoffmann.dk

Hjemmeside til foreningen Smertelinjen - WordPress CMS

Smertelinjen : www.smertelinjen.dk

Kongens Livjæger Korps Skydeselskab – skydeklub : www.klks.dk

Hjemmeside designet til psykolog Ellen Garne - WordPress-CMS

Psykolog Ellen Garne – Hellerup : www.ellengarne.dk

Lissy Boesen Design – www.lissyboesendesign.dk

Fritidskollektivet Kløverholmen – www.fritidskollektivet.dk

ClausenFilm – Erik Clausen : www.clausenfilm.dk

Psykolog Susan Møller Rasmussen – ACT-Praxis : www.act-praxis.dk

Polaroid galleri : www.sx70.dk

Website - Billedkunstner Jan Leth

Billedhugger Jan Leth : www.janleth.dk

 

 

 

 

Kundeeksempler – en oversigt over nogle af de hjemmesider jeg har designet i WordPress
3.3 (65%) 8 votes