– Design af hjemmesider i WordPress

Kundeeksempler – en oversigt over nogle af de hjemmesider jeg har designet i WordPress

Hjemmeside til foreningen Smertelinjen - WordPress CMS

Smertelinjen : www.smertelinjen.dk

Rørbæk og Møller Arkitekter

Design til Psykolog i København - WordPress hjemmeside

Psykolog Nina Dam – Frederiksberg, Vesterbro og Amager – København : www.ninadam.net

Design af website i WordPress - Psykolog Torben Jager Petersen

Psykolog Torben Jager Petersen : www.sovnogstress.dk

ClausenFilm – Erik Clausen : www.clausenfilm.dk

Fulby Keramik – www.fulby.com

Responsive design - Website i WordPress - Psykolog Ulla Burmeister

Psykolog Ulla Burmeister – Østerbro & Nørrebro – København – www.ullaburmeister.dk

Øjeblik Film – David Kahr

Englerup – billedgalleri : www.englerup.dk

Hjemmeside i WordPress til mindre markting-virksomhed: WinCo. E

WinCo : www.winco.dk

Hillerød Musikaftenskole – www.musikaftenskolen.dk

Billedkunstner Erik Clausen – www.erikclausen.dk

Psykolog Susan Møller Rasmussen – ACT-Praxis : www.act-praxis.dk

Afspændingspædagog Sisse Nordentoft : www.sissenordentoft.dk

Samordner – Familierådslagning

Fritidskollektivet Kløverholmen – www.fritidskollektivet.dk

Great Danes Big Band : www.greatdanesbigband.dk

Nixenbixen – Second hand : www.nixenbixen.dk

Responsive / Mobilvenlig - fungerer på alle platforme og enheder

Stuntman Dennis Albrethsen – d’Action : www.daction.dk

Billedhugger Carsten Baunsgaard : www.carstenbaunsgaard.com

Teatret Fyren og Flammen : www.fyrenogflammen.dk

Terapeut og coach Nanja Sindballe

Hjemmeside i WordPress til radio- og tv-vært Sara Bro

Radiovært Sara Bro

Hjemmeside til forfatterpars kriminalroman : Forbrydelsens kunst

Forbrydelsens kunst : www.forbrydelsenskunst.dk

Lissy Boesen Design – www.lissyboesendesign.dk

Pension Vestergade 44 – Ærøskøbing, Ærø : www.vestergade44.com

Arne Bro – Leder af TV-Uddannelsen på Filmskolen og Instruktør : www.arnebro.dk

Website - Tonemester Jakob Garfield

Tonemester Jakob Garfield : www.jakobgarfield.dk

Kognitiv Center Fyn – Odense : www.kognitivcenterfyn.dk

Website i WordPress - Designer, kostumier og scenograf Tanja Bovin

Scenograf Tanja Bovin : www.tanjabovin.dk

Hjemmeside til skydeselskab i København

Kongens Livjæger Korps Skydeselskab – skydeklub : www.klks.dk