– Design af hjemmesider i WordPress

Kundeeksempler – en oversigt over nogle af de hjemmesider jeg har designet i WordPress

Hjemmeside i WordPress til mindre markting-virksomhed: WinCo. E

WinCo : www.winco.dk

Nyt Liv i Gamle Klude : www.nytlivigamleklude.dk

Responsive design - Website i WordPress - Psykolog Ulla Burmeister

Psykolog Ulla Burmeister – Østerbro & Nørrebro – København – www.ullaburmeister.dk

MindYourHeart – Psykoterapi : www.mindyourheart.dk

Maler Jette Fabian : www.jettefabian.dk

Hjemmeside til professor Cathrine Hasse

Professor Cathrine Hasse : www.cathrinehasse.com

Psykolog Susan Møller Rasmussen – ACT-Praxis : www.act-praxis.dk

Afspændingspædagog Sisse Nordentoft : www.sissenordentoft.dk

Website - Børn og voksne bevæges

Bevægelsespædagog Fie Illum : www.boern-voksne-bevaeges.dk

Rørbæk og Møller Arkitekter

Hjemmeside til foreningen Smertelinjen - WordPress CMS

Smertelinjen : www.smertelinjen.dk

Hjemmeside designet til billedhugger Søren Kofoed - WordPress-CMS

Billedhugger Søren Koefoed : www.soerenkoefoed.dk

Psykolog Nina Dam – Frederiksberg, Vesterbro og Amager – København : www.ninadam.net

Billedkunstner Erik Clausen – www.erikclausen.dk

Website - Tonemester Jakob Garfield

Tonemester Jakob Garfield : www.jakobgarfield.dk

Psykolog Klara Knudsen – Tønder – www.psykologklara.dk

Polaroid galleri : www.sx70.dk

Fulby Keramik – www.fulby.com

Terapeut og coach Nanja Sindballe

Samordner – Familierådslagning

Billedhugger Carsten Baunsgaard : www.carstenbaunsgaard.com

Eventgruppen BATunit : www.batunit.dk

ClausenFilm – Erik Clausen : www.clausenfilm.dk

Street-art – Fotoblog : www.street-art.dk

Hillerød Musikaftenskole – www.musikaftenskolen.dk

Website - Dansk Fobiskole

Dansk Fobiskole – Psykolog : www.danskfobiskole.dk

Website i WordPress - Designer, kostumier og scenograf Tanja Bovin

Scenograf Tanja Bovin : www.tanjabovin.dk

Nixenbixen – Second hand : www.nixenbixen.dk

Responsivt design - Mobilvenlig hjemmeside til Mariebjerg Lagerhotel lavet i WordPress

Mariebjerg lagerhotel – www.mariebjerg.dk

Hjemmeside designet til fotograf Tine Bernsen - WordPress-CMS

Fotograf Tine Bernsen : www.tinebernsen.com

Kognitiv Center Fyn – Odense : www.kognitivcenterfyn.dk

 

 

 

 

Kundeeksempler – en oversigt over nogle af de hjemmesider jeg har designet i WordPress
4.3 (86.67%) 21 votes