– Design af hjemmesider i WordPress

Kundeeksempler – en oversigt over nogle af de hjemmesider jeg har designet i WordPress

Nixenbixen – Second hand : www.nixenbixen.dk

Psykolog Susan Møller Rasmussen – ACT-Praxis : www.act-praxis.dk

Pension Vestergade 44 – Ærøskøbing, Ærø : www.vestergade44.com

Website - Dansk Fobiskole

Dansk Fobiskole – Psykolog : www.danskfobiskole.dk

Rørbæk og Møller Arkitekter

Lissy Boesen Design – www.lissyboesendesign.dk

Responsive design - Website i WordPress - Psykolog Ulla Burmeister

Psykolog Ulla Burmeister – Østerbro & Nørrebro – København – www.ullaburmeister.dk

Samordner – Familierådslagning

Great Danes Big Band : www.greatdanesbigband.dk

Hjemmeside til foreningen Smertelinjen - WordPress CMS

Smertelinjen : www.smertelinjen.dk

Polaroid galleri : www.sx70.dk

Hjemmeside designet til psykolog Ulla Søgaard - WordPress-CMS

Psykolog Ulla Søgaard – Aabenraa : www.psykologaabenraa.dk

ClausenFilm – Erik Clausen : www.clausenfilm.dk

Afspændingspædagog Sisse Nordentoft : www.sissenordentoft.dk

Fulby Keramik – www.fulby.com

Website i WordPress - Psykolog Dennis Albrethsen

Psykolog Dennis Albrethsen, København : www.dennisalbrethsen.dk

Arne Bro – Leder af TV-Uddannelsen på Filmskolen og Instruktør : www.arnebro.dk

Kreakør – www.kreakoer.dk

Hjemmeside til billedkunstner Pernille Helleskov Pedersen i WordPress.

Billedkunstner Pernille Helleskov Pedersen : www.phelleskovp.dk

Hillerød Musikaftenskole – www.musikaftenskolen.dk

H.C. Andersens Verden – www.hcandersensverden.dk

Kognitiv Center Fyn – Odense : www.kognitivcenterfyn.dk

Terapeut og coach Nanja Sindballe

MindYourHeart – Psykoterapi : www.mindyourheart.dk

Hjemmeside designet til psykolog Ellen Garne - WordPress-CMS

Psykolog Ellen Garne – Hellerup : www.ellengarne.dk

Responsivt design - Mobilvenlig hjemmeside til Mariebjerg Lagerhotel lavet i WordPress

Mariebjerg lagerhotel – www.mariebjerg.dk

Hjemmeside designet til billedhugger Søren Kofoed - WordPress-CMS

Billedhugger Søren Koefoed : www.soerenkoefoed.dk

Fritidskollektivet Kløverholmen – www.fritidskollektivet.dk

Website i WordPress - Psykolog Janne Dolma

Psykolog Janne Dolma – Faxe : www.jannedolma.dk

Billedhugger Carsten Baunsgaard : www.carstenbaunsgaard.com

Design af website i WordPress - Psykolog Torben Jager Petersen

Psykolog Torben Jager Petersen : www.sovnogstress.dk

 

 

 

 

Kundeeksempler – en oversigt over nogle af de hjemmesider jeg har designet i WordPress
3.3 (65%) 8 votes