– Design af hjemmesider i WordPress

Kundeeksempler – en oversigt over nogle af de hjemmesider jeg har designet i WordPress

Hjemmeside designet til fotograf Tine Bernsen - WordPress-CMS

Fotograf Tine Bernsen : www.tinebernsen.com

Website i WordPress - Designer, kostumier og scenograf Tanja Bovin

Scenograf Tanja Bovin : www.tanjabovin.dk

Responsive / Mobilvenlig - fungerer på alle platforme og enheder

Stuntman Dennis Albrethsen – d’Action : www.daction.dk

Responsivt design - Mobilvenlig hjemmeside til Mariebjerg Lagerhotel lavet i WordPress

Mariebjerg lagerhotel – www.mariebjerg.dk

Website - Tonemester Jakob Garfield

Tonemester Jakob Garfield : www.jakobgarfield.dk

Carlander Fysioterapi – Fysioterapien i Værløse : www.carlanderfysioterapi.dk

Englerup – billedgalleri : www.englerup.dk

Website i WordPress - Psykolog Janne Dolma

Psykolog Janne Dolma – Faxe : www.jannedolma.dk

Hjemmeside designet til psykolog Ulla Søgaard - WordPress-CMS

Psykolog Ulla Søgaard – Aabenraa : www.psykologaabenraa.dk

Billedkunstner Michala Hoffmann : www.michalahoffmann.dk

WordPress hjemmeside til Psykolog Lone Husby, Nordhavn / Østerbro / København

Psykolog Lone Husby – www.lonehusby.dk

Billedkunstner Erik Clausen – www.erikclausen.dk

Hjemmeside til professor Cathrine Hasse

Professor Cathrine Hasse : www.cathrinehasse.com

Kursus i WordPress i Lyngby og København

WordPress underviser – www.wpunderviser.dk

Nixenbixen – Second hand : www.nixenbixen.dk

Website - Billedkunstner Jan Leth

Billedhugger Jan Leth : www.janleth.dk

Kognitiv Center Fyn – Odense : www.kognitivcenterfyn.dk

Afspændingspædagog Sisse Nordentoft : www.sissenordentoft.dk

MindYourHeart – Psykoterapi : www.mindyourheart.dk

Polaroid galleri : www.sx70.dk

Responsive design - Website i WordPress - Psykolog Ulla Burmeister

Psykolog Ulla Burmeister – Østerbro & Nørrebro – København – www.ullaburmeister.dk

H.C. Andersens Verden – www.hcandersensverden.dk

Nyt Liv i Gamle Klude : www.nytlivigamleklude.dk

Hjemmeside til fysioterapeut i Oslo

Psykomotorisk terapeut Karin Holm – www.karinholm.no

Psykolog Susan Møller Rasmussen – ACT-Praxis : www.act-praxis.dk

Website - Børn og voksne bevæges

Bevægelsespædagog Fie Illum : www.boern-voksne-bevaeges.dk

Eventgruppen BATunit : www.batunit.dk

Samordner – Familierådslagning

Øjeblik Film – David Kahr

Hjemmeside i WordPress til radio- og tv-vært Sara Bro

Radiovært Sara Bro

Hjemmeside til forfatterpars kriminalroman : Forbrydelsens kunst

Forbrydelsens kunst : www.forbrydelsenskunst.dk