– Design af hjemmesider i WordPress

Kundeeksempler – en oversigt over nogle af de hjemmesider jeg har designet i WordPress

Hjemmeside designet til billedhugger Søren Kofoed - WordPress-CMS

Billedhugger Søren Koefoed : www.soerenkoefoed.dk

Responsive design - Website i WordPress - Psykolog Ulla Burmeister

Psykolog Ulla Burmeister – Østerbro & Nørrebro – København – www.ullaburmeister.dk

Website i WordPress - Psykolog Janne Dolma

Psykolog Janne Dolma – Faxe : www.jannedolma.dk

Teatret Fyren og Flammen : www.fyrenogflammen.dk

Hjemmeside i WordPress til radio- og tv-vært Sara Bro

Radiovært Sara Bro

Afspændingspædagog Sisse Nordentoft : www.sissenordentoft.dk

Kongens Livjæger Korps Skydeselskab – skydeklub : www.klks.dk

Design af website i WordPress - Psykolog Torben Jager Petersen

Psykolog Torben Jager Petersen : www.sovnogstress.dk

Hjemmeside designet til psykolog Ulla Søgaard - WordPress-CMS

Psykolog Ulla Søgaard – Aabenraa : www.psykologaabenraa.dk

Fritidskollektivet Kløverholmen – www.fritidskollektivet.dk

ClausenFilm – Erik Clausen : www.clausenfilm.dk

Website - Billedkunstner Jan Leth

Billedhugger Jan Leth : www.janleth.dk

Website - Dansk Fobiskole

Dansk Fobiskole – Psykolog : www.danskfobiskole.dk

Hjemmeside til forfatterpars kriminalroman : Forbrydelsens kunst

Forbrydelsens kunst : www.forbrydelsenskunst.dk

Psykolog Nina Dam – Frederiksberg, Vesterbro og Amager – København : www.ninadam.net

Website i WordPress - Designer, kostumier og scenograf Tanja Bovin

Scenograf Tanja Bovin : www.tanjabovin.dk

Lissy Boesen Design – www.lissyboesendesign.dk

Hjemmeside til billedkunstner Pernille Helleskov Pedersen i WordPress.

Billedkunstner Pernille Helleskov Pedersen : www.phelleskovp.dk

Billedhugger Carsten Baunsgaard : www.carstenbaunsgaard.com

Hjemmeside designet til psykolog Ellen Garne - WordPress-CMS

Psykolog Ellen Garne – Hellerup : www.ellengarne.dk

Hjemmeside designet til fotograf Tine Bernsen - WordPress-CMS

Fotograf Tine Bernsen : www.tinebernsen.com

Website - Børn og voksne bevæges

Bevægelsespædagog Fie Illum : www.boern-voksne-bevaeges.dk

Polaroid galleri : www.sx70.dk

Responsivt design - Mobilvenlig hjemmeside til Mariebjerg Lagerhotel lavet i WordPress

Mariebjerg lagerhotel – www.mariebjerg.dk

Samordner – Familierådslagning

MindYourHeart – Psykoterapi : www.mindyourheart.dk

Fulby Keramik – www.fulby.com

Hjemmeside til foreningen Smertelinjen - WordPress CMS

Smertelinjen : www.smertelinjen.dk

Responsive / Mobilvenlig - fungerer på alle platforme og enheder

Stuntman Dennis Albrethsen – d’Action : www.daction.dk

Kognitiv Center Fyn – Odense : www.kognitivcenterfyn.dk

Great Danes Big Band : www.greatdanesbigband.dk

 

 

 

 

Kundeeksempler – en oversigt over nogle af de hjemmesider jeg har designet i WordPress
Rate this