– Design af hjemmesider i WordPress

Kundeeksempler – en oversigt over nogle af de hjemmesider jeg har designet i WordPress

Lissy Boesen Design – www.lissyboesendesign.dk

Responsive / Mobilvenlig - fungerer på alle platforme og enheder

Stuntman Dennis Albrethsen – d’Action : www.daction.dk

Psykomotorisk terapeut Karin Holm – www.karinholm.no

Psykolog Klara Knudsen – Tønder – www.psykologklara.dk

Hjemmeside til forfatterpars kriminalroman : Forbrydelsens kunst

Forbrydelsens kunst : www.forbrydelsenskunst.dk

Teatret Fyren og Flammen : www.fyrenogflammen.dk

Maler Jette Fabian : www.jettefabian.dk

psykologerne ved sankt hans torv

Psykologerne ved Sankt Hans torv – www.psykologernevedskthanstorv.dk

Design af website i WordPress - Psykolog Torben Jager Petersen

Psykolog Torben Jager Petersen : www.sovnogstress.dk

Nixenbixen – Second hand : www.nixenbixen.dk

Psykolog Nina Dam – Frederiksberg, Vesterbro og Amager – København : www.ninadam.net

Fulby Keramik – www.fulby.com

Pension Vestergade 44 – Ærøskøbing, Ærø : www.vestergade44.com

Responsive design - Website i WordPress - Psykolog Ulla Burmeister

Psykolog Ulla Burmeister – Østerbro & Nørrebro – København – www.ullaburmeister.dk

Psykolog Susan Møller Rasmussen – ACT-Praxis : www.act-praxis.dk

Arne Bro – Leder af TV-Uddannelsen på Filmskolen og Instruktør : www.arnebro.dk

Polaroid galleri : www.sx70.dk

Great Danes Big Band : www.greatdanesbigband.dk

Englerup – billedgalleri : www.englerup.dk

Street-art – Fotoblog : www.street-art.dk

WordPress hjemmeside til Psykolog Lone Husby, Nordhavn / Østerbro / København

Psykolog Lone Husby – www.lonehusby.dk

Nyt Liv i Gamle Klude : www.nytlivigamleklude.dk

Hjemmeside til billedkunstner Pernille Helleskov Pedersen i WordPress.

Billedkunstner Pernille Helleskov Pedersen : www.phelleskovp.dk

Hjemmeside i WordPress til mindre markting-virksomhed: WinCo. E

WinCo : www.winco.dk

Website - Dansk Fobiskole

Dansk Fobiskole – Psykolog : www.danskfobiskole.dk

Website i WordPress - Designer, kostumier og scenograf Tanja Bovin

Scenograf Tanja Bovin : www.tanjabovin.dk

Hjemmeside designet til fotograf Tine Bernsen - WordPress-CMS

Fotograf Tine Bernsen : www.tinebernsen.com

Website - Børn og voksne bevæges

Bevægelsespædagog Fie Illum : www.boern-voksne-bevaeges.dk

WordPress underviser – www.wpunderviser.dk

Fritidskollektivet Kløverholmen – www.fritidskollektivet.dk

Rørbæk og Møller Arkitekter

 

 

 

 

Kundeeksempler – en oversigt over nogle af de hjemmesider jeg har designet i WordPress
4.3 (86.67%) 21 votes