– Design af hjemmesider i WordPress

Kundeeksempler – en oversigt over nogle af de hjemmesider jeg har designet i WordPress

Pension Vestergade 44 – Ærøskøbing, Ærø : www.vestergade44.com

Arne Bro – Leder af TV-Uddannelsen på Filmskolen og Instruktør : www.arnebro.dk

Great Danes Big Band : www.greatdanesbigband.dk

Responsive / Mobilvenlig - fungerer på alle platforme og enheder

Stuntman Dennis Albrethsen – d’Action : www.daction.dk

Website - Børn og voksne bevæges

Bevægelsespædagog Fie Illum : www.boern-voksne-bevaeges.dk

Kursus i WordPress i Lyngby og København

WordPress underviser – www.wpunderviser.dk

Hjemmeside til Psykolog Klara Knudsen - Design

Psykolog Klara Knudsen – Tønder – www.psykologklara.dk

Hjemmeside til billedkunstner Pernille Helleskov Pedersen i WordPress.

Billedkunstner Pernille Helleskov Pedersen : www.phelleskovp.dk

Hjemmeside i WordPress til radio- og tv-vært Sara Bro

Radiovært Sara Bro

Hjemmeside til foreningen Smertelinjen - WordPress CMS

Smertelinjen : www.smertelinjen.dk

Terapeut og coach Nanja Sindballe

Eventgruppen BATunit : www.batunit.dk

Maler Jette Fabian : www.jettefabian.dk

Kognitiv Center Fyn – Odense : www.kognitivcenterfyn.dk

Website - Tonemester Jakob Garfield

Tonemester Jakob Garfield : www.jakobgarfield.dk

Fraværskonsulent Birte Hansen : www.stopsygefravær.dk

Portrætter af Portrætmaler

Portrætmaler Lis Kjærgaard – www.liskjaergaard.dk

Teatret Fyren og Flammen : www.fyrenogflammen.dk

Englerup – billedgalleri : www.englerup.dk

MindYourHeart – Psykoterapi : www.mindyourheart.dk

WordPress hjemmeside til Psykolog Lone Husby, Nordhavn / Østerbro / København

Psykolog Lone Husby – www.lonehusby.dk

Responsivt design - Mobilvenlig hjemmeside til Mariebjerg Lagerhotel lavet i WordPress

Mariebjerg lagerhotel – www.mariebjerg.dk

Hjemmeside designet til billedhugger Søren Kofoed - WordPress-CMS

Billedhugger Søren Koefoed : www.soerenkoefoed.dk

Øjeblik Film – David Kahr

Website i WordPress - Psykolog Janne Dolma

Psykolog Janne Dolma – Faxe : www.jannedolma.dk

Fritidskollektivet Kløverholmen – www.fritidskollektivet.dk

Hjemmeside til skydeselskab i København

Kongens Livjæger Korps Skydeselskab – skydeklub : www.klks.dk

Polaroid galleri : www.sx70.dk

Rørbæk og Møller Arkitekter

Psykologer ved Sankt Hans Torv - på Nørrebro i København

Psykologerne ved Sankt Hans torv – www.psykologernevedskthanstorv.dk

Hjemmeside designet til fotograf Tine Bernsen - WordPress-CMS

Fotograf Tine Bernsen : www.tinebernsen.com