– Design af hjemmesider i WordPress

Kundeeksempler – en oversigt over nogle af de hjemmesider jeg har designet i WordPress

Hjemmeside til foreningen Smertelinjen - WordPress CMS

Smertelinjen : www.smertelinjen.dk

Website i WordPress - Psykolog Dennis Albrethsen

Psykolog Dennis Albrethsen, København : www.dennisalbrethsen.dk

Englerup – billedgalleri : www.englerup.dk

Hjemmeside designet til psykolog Ulla Søgaard - WordPress-CMS

Psykolog Ulla Søgaard – Aabenraa : www.psykologaabenraa.dk

Rørbæk og Møller Arkitekter

Fulby Keramik – www.fulby.com

Hjemmeside til billedkunstner Pernille Helleskov Pedersen i WordPress.

Billedkunstner Pernille Helleskov Pedersen : www.phelleskovp.dk

Responsive / Mobilvenlig - fungerer på alle platforme og enheder

Stuntman Dennis Albrethsen – d’Action : www.daction.dk

Website - Billedkunstner Jan Leth

Billedhugger Jan Leth : www.janleth.dk

Maler Jette Fabian : www.jettefabian.dk

MindYourHeart – Psykoterapi : www.mindyourheart.dk

Kognitiv Center Fyn – Odense : www.kognitivcenterfyn.dk

Nyt Liv i Gamle Klude : www.nytlivigamleklude.dk

Hjemmeside til forfatterpars kriminalroman : Forbrydelsens kunst

Forbrydelsens kunst : www.forbrydelsenskunst.dk

Samordner – Familierådslagning

WordPress hjemmeside til Psykolog Lone Husby, Nordhavn / Østerbro / København

Psykolog Lone Husby – www.lonehusby.dk

Carlander Fysioterapi – Fysioterapien i Værløse : www.carlanderfysioterapi.dk

Website - Børn og voksne bevæges

Bevægelsespædagog Fie Illum : www.boern-voksne-bevaeges.dk

Hillerød Musikaftenskole – www.musikaftenskolen.dk

Billedkunstner Erik Clausen – www.erikclausen.dk

Fritidskollektivet Kløverholmen – www.fritidskollektivet.dk

Website - Tonemester Jakob Garfield

Tonemester Jakob Garfield : www.jakobgarfield.dk

Hjemmeside i WordPress til radio- og tv-vært Sara Bro

Radiovært Sara Bro

Great Danes Big Band : www.greatdanesbigband.dk

Psykolog Susan Møller Rasmussen – ACT-Praxis : www.act-praxis.dk

Polaroid galleri : www.sx70.dk

Responsivt design - Mobilvenlig hjemmeside til Mariebjerg Lagerhotel lavet i WordPress

Mariebjerg lagerhotel – www.mariebjerg.dk

Street-art – Fotoblog : www.street-art.dk

Kreakør – www.kreakoer.dk

Arne Bro – Leder af TV-Uddannelsen på Filmskolen og Instruktør : www.arnebro.dk

Responsive design - Website i WordPress - Psykolog Ulla Burmeister

Psykolog Ulla Burmeister – Østerbro & Nørrebro – København – www.ullaburmeister.dk

 

 

 

 

Kundeeksempler – en oversigt over nogle af de hjemmesider jeg har designet i WordPress
3.3 (65%) 8 votes