– Design af hjemmesider i WordPress

Kundeeksempler – en oversigt over nogle af de hjemmesider jeg har designet i WordPress

Responsive / Mobilvenlig - fungerer på alle platforme og enheder

Stuntman Dennis Albrethsen – d’Action : www.daction.dk

Samordner – Familierådslagning

Øjeblik Film – David Kahr

Nixenbixen – Second hand : www.nixenbixen.dk

Responsivt design - Mobilvenlig hjemmeside til Mariebjerg Lagerhotel lavet i WordPress

Mariebjerg lagerhotel – www.mariebjerg.dk

Maler Jette Fabian : www.jettefabian.dk

Hjemmeside til professor Cathrine Hasse

Professor Cathrine Hasse : www.cathrinehasse.com

Psykolog Nina Dam – Frederiksberg, Vesterbro og Amager – København : www.ninadam.net

Terapeut og coach Nanja Sindballe

H.C. Andersens Verden – www.hcandersensverden.dk

Design af website i WordPress - Psykolog Torben Jager Petersen

Psykolog Torben Jager Petersen : www.sovnogstress.dk

Street-art – Fotoblog : www.street-art.dk

Website - Tonemester Jakob Garfield

Tonemester Jakob Garfield : www.jakobgarfield.dk

Hjemmeside designet til psykolog Ellen Garne - WordPress-CMS

Psykolog Ellen Garne – Hellerup : www.ellengarne.dk

Fritidskollektivet Kløverholmen – www.fritidskollektivet.dk

Englerup – billedgalleri : www.englerup.dk

Billedkunstner Erik Clausen – www.erikclausen.dk

Hjemmeside til billedkunstner Pernille Helleskov Pedersen i WordPress.

Billedkunstner Pernille Helleskov Pedersen : www.phelleskovp.dk

Arne Bro – Leder af TV-Uddannelsen på Filmskolen og Instruktør : www.arnebro.dk

Website - Børn og voksne bevæges

Bevægelsespædagog Fie Illum : www.boern-voksne-bevaeges.dk

Hillerød Musikaftenskole – www.musikaftenskolen.dk

MindYourHeart – Psykoterapi : www.mindyourheart.dk

Great Danes Big Band : www.greatdanesbigband.dk

Fraværskonsulent Birte Hansen : www.stopsygefravær.dk

Hjemmeside designet til psykolog Ulla Søgaard - WordPress-CMS

Psykolog Ulla Søgaard – Aabenraa : www.psykologaabenraa.dk

Fulby Keramik – www.fulby.com

Hjemmeside til forfatterpars kriminalroman : Forbrydelsens kunst

Forbrydelsens kunst : www.forbrydelsenskunst.dk

Teatret Fyren og Flammen : www.fyrenogflammen.dk

Billedkunstner Michala Hoffmann : www.michalahoffmann.dk

Hjemmeside designet til fotograf Tine Bernsen - WordPress-CMS

Fotograf Tine Bernsen : www.tinebernsen.com

Eventgruppen BATunit : www.batunit.dk

 

 

 

 

Kundeeksempler – en oversigt over nogle af de hjemmesider jeg har designet i WordPress
3.3 (65%) 8 votes