– Design af hjemmesider i WordPress

Kundeeksempler – en oversigt over nogle af de hjemmesider jeg har designet i WordPress

Hjemmeside designet til psykolog Ulla Søgaard - WordPress-CMS

Psykolog Ulla Søgaard – Aabenraa : www.psykologaabenraa.dk

H.C. Andersens Verden – www.hcandersensverden.dk

Billedkunstner Michala Hoffmann : www.michalahoffmann.dk

Website i WordPress - Designer, kostumier og scenograf Tanja Bovin

Scenograf Tanja Bovin : www.tanjabovin.dk

ClausenFilm – Erik Clausen : www.clausenfilm.dk

Hjemmeside til professor Cathrine Hasse

Professor Cathrine Hasse : www.cathrinehasse.com

Nixenbixen – Second hand : www.nixenbixen.dk

Lissy Boesen Design – www.lissyboesendesign.dk

Portrætter af Portrætmaler

Portrætmaler Lis Kjærgaard – www.liskjaergaard.dk

Terapeut og coach Nanja Sindballe

Psykologer ved Sankt Hans Torv - på Nørrebro i København

Psykologerne ved Sankt Hans torv – www.psykologernevedskthanstorv.dk

Arne Bro – Leder af TV-Uddannelsen på Filmskolen og Instruktør : www.arnebro.dk

Nyt Liv i Gamle Klude : www.nytlivigamleklude.dk

Eventgruppen BATunit : www.batunit.dk

Design af website i WordPress - Psykolog Torben Jager Petersen

Psykolog Torben Jager Petersen : www.sovnogstress.dk

Kursus i WordPress i Lyngby og København

WordPress underviser – www.wpunderviser.dk

Fraværskonsulent Birte Hansen : www.stopsygefravær.dk

Design til Psykolog i København - WordPress hjemmeside

Psykolog Nina Dam – Frederiksberg, Vesterbro og Amager – København : www.ninadam.net

Billedkunstner Erik Clausen – www.erikclausen.dk

WordPress hjemmeside til Psykolog Lone Husby, Nordhavn / Østerbro / København

Psykolog Lone Husby – www.lonehusby.dk

Polaroid galleri : www.sx70.dk

Englerup – billedgalleri : www.englerup.dk

Website i WordPress - Psykolog Dennis Albrethsen

Psykolog Dennis Albrethsen, København : www.dennisalbrethsen.dk

Pension Vestergade 44 – Ærøskøbing, Ærø : www.vestergade44.com

Fritidskollektivet Kløverholmen – www.fritidskollektivet.dk

Responsive design - Website i WordPress - Psykolog Ulla Burmeister

Psykolog Ulla Burmeister – Østerbro & Nørrebro – København – www.ullaburmeister.dk

Psykolog Susan Møller Rasmussen – ACT-Praxis : www.act-praxis.dk

Hjemmeside til skydeselskab i København

Kongens Livjæger Korps Skydeselskab – skydeklub : www.klks.dk

Hjemmeside designet til fotograf Tine Bernsen - WordPress-CMS

Fotograf Tine Bernsen : www.tinebernsen.com

Kognitiv Center Fyn – Odense : www.kognitivcenterfyn.dk

Street-art – Fotoblog : www.street-art.dk