– Design af hjemmesider i WordPress

Kundeeksempler – en oversigt over nogle af de hjemmesider jeg har designet i WordPress

Hjemmeside designet til fotograf Tine Bernsen - WordPress-CMS

Fotograf Tine Bernsen : www.tinebernsen.com

Great Danes Big Band : www.greatdanesbigband.dk

Billedkunstner Michala Hoffmann : www.michalahoffmann.dk

Pension Vestergade 44 – Ærøskøbing, Ærø : www.vestergade44.com

Website - Billedkunstner Jan Leth

Billedhugger Jan Leth : www.janleth.dk

Website i WordPress - Designer, kostumier og scenograf Tanja Bovin

Scenograf Tanja Bovin : www.tanjabovin.dk

Øjeblik Film – David Kahr

Website - Tonemester Jakob Garfield

Tonemester Jakob Garfield : www.jakobgarfield.dk

Lissy Boesen Design – www.lissyboesendesign.dk

Hjemmeside til fysioterapeut i Oslo

Psykomotorisk terapeut Karin Holm – www.karinholm.no

WordPress hjemmeside til Psykolog Lone Husby, Nordhavn / Østerbro / København

Psykolog Lone Husby – www.lonehusby.dk

Kreakør – www.kreakoer.dk

Psykologer ved Sankt Hans Torv - på Nørrebro i København

Psykologerne ved Sankt Hans torv – www.psykologernevedskthanstorv.dk

Hjemmeside til professor Cathrine Hasse

Professor Cathrine Hasse : www.cathrinehasse.com

Arne Bro – Leder af TV-Uddannelsen på Filmskolen og Instruktør : www.arnebro.dk

Rørbæk og Møller Arkitekter

Afspændingspædagog Sisse Nordentoft : www.sissenordentoft.dk

Billedhugger Carsten Baunsgaard : www.carstenbaunsgaard.com

Billedkunstner Erik Clausen – www.erikclausen.dk

Responsivt design - Mobilvenlig hjemmeside til Mariebjerg Lagerhotel lavet i WordPress

Mariebjerg lagerhotel – www.mariebjerg.dk

Nixenbixen – Second hand : www.nixenbixen.dk

Responsive design - Website i WordPress - Psykolog Ulla Burmeister

Psykolog Ulla Burmeister – Østerbro & Nørrebro – København – www.ullaburmeister.dk

Website - Dansk Fobiskole

Dansk Fobiskole – Psykolog : www.danskfobiskole.dk

H.C. Andersens Verden – www.hcandersensverden.dk

Hjemmeside til billedkunstner Pernille Helleskov Pedersen i WordPress.

Billedkunstner Pernille Helleskov Pedersen : www.phelleskovp.dk

ClausenFilm – Erik Clausen : www.clausenfilm.dk

Street-art – Fotoblog : www.street-art.dk

Englerup – billedgalleri : www.englerup.dk

MindYourHeart – Psykoterapi : www.mindyourheart.dk

Samordner – Familierådslagning

Hjemmeside til forfatterpars kriminalroman : Forbrydelsens kunst

Forbrydelsens kunst : www.forbrydelsenskunst.dk