– Design af hjemmesider i WordPress

Kundeeksempler – en oversigt over nogle af de hjemmesider jeg har designet i WordPress

Englerup – billedgalleri : www.englerup.dk

Billedkunstner Erik Clausen – www.erikclausen.dk

Kursus i WordPress i Lyngby og København

WordPress underviser – www.wpunderviser.dk

ClausenFilm – Erik Clausen : www.clausenfilm.dk

Terapeut og coach Nanja Sindballe

Website - Børn og voksne bevæges

Bevægelsespædagog Fie Illum : www.boern-voksne-bevaeges.dk

Eventgruppen BATunit : www.batunit.dk

Arne Bro – Leder af TV-Uddannelsen på Filmskolen og Instruktør : www.arnebro.dk

Carlander Fysioterapi – Fysioterapien i Værløse : www.carlanderfysioterapi.dk

Afspændingspædagog Sisse Nordentoft : www.sissenordentoft.dk

Street-art – Fotoblog : www.street-art.dk

Billedhugger Carsten Baunsgaard : www.carstenbaunsgaard.com

Website - Dansk Fobiskole

Dansk Fobiskole – Psykolog : www.danskfobiskole.dk

Fulby Keramik – www.fulby.com

Lissy Boesen Design – www.lissyboesendesign.dk

Teatret Fyren og Flammen : www.fyrenogflammen.dk

Kreakør – www.kreakoer.dk

Hjemmeside i WordPress til mindre markting-virksomhed: WinCo. E

WinCo : www.winco.dk

Website i WordPress - Psykolog Dennis Albrethsen

Psykolog Dennis Albrethsen, København : www.dennisalbrethsen.dk

Nyt Liv i Gamle Klude : www.nytlivigamleklude.dk

Fritidskollektivet Kløverholmen – www.fritidskollektivet.dk

WordPress hjemmeside til Psykolog Lone Husby, Nordhavn / Østerbro / København

Psykolog Lone Husby – www.lonehusby.dk

Nixenbixen – Second hand : www.nixenbixen.dk

Samordner – Familierådslagning

Hjemmeside til foreningen Smertelinjen - WordPress CMS

Smertelinjen : www.smertelinjen.dk

Website i WordPress - Designer, kostumier og scenograf Tanja Bovin

Scenograf Tanja Bovin : www.tanjabovin.dk

Hjemmeside til skydeselskab i København

Kongens Livjæger Korps Skydeselskab – skydeklub : www.klks.dk

Pension Vestergade 44 – Ærøskøbing, Ærø : www.vestergade44.com

MindYourHeart – Psykoterapi : www.mindyourheart.dk

Kognitiv Center Fyn – Odense : www.kognitivcenterfyn.dk

Psykolog Susan Møller Rasmussen – ACT-Praxis : www.act-praxis.dk