– Design af hjemmesider i WordPress

Kundeeksempler – en oversigt over nogle af de hjemmesider jeg har designet i WordPress

Website - Tonemester Jakob Garfield

Tonemester Jakob Garfield : www.jakobgarfield.dk

Rørbæk og Møller Arkitekter

Website i WordPress - Designer, kostumier og scenograf Tanja Bovin

Scenograf Tanja Bovin : www.tanjabovin.dk

Great Danes Big Band : www.greatdanesbigband.dk

Design af website i WordPress - Psykolog Torben Jager Petersen

Psykolog Torben Jager Petersen : www.sovnogstress.dk

Samordner – Familierådslagning

Hjemmeside til foreningen Smertelinjen - WordPress CMS

Smertelinjen : www.smertelinjen.dk

Website i WordPress - Psykolog Janne Dolma

Psykolog Janne Dolma – Faxe : www.jannedolma.dk

Psykolog Nina Dam – Frederiksberg, Vesterbro og Amager – København : www.ninadam.net

Kognitiv Center Fyn – Odense : www.kognitivcenterfyn.dk

Website i WordPress - Psykolog Dennis Albrethsen

Psykolog Dennis Albrethsen, København : www.dennisalbrethsen.dk

H.C. Andersens Verden – www.hcandersensverden.dk

Fraværskonsulent Birte Hansen : www.stopsygefravær.dk

Billedkunstner Michala Hoffmann : www.michalahoffmann.dk

Pension Vestergade 44 – Ærøskøbing, Ærø : www.vestergade44.com

Nyt Liv i Gamle Klude : www.nytlivigamleklude.dk

Teatret Fyren og Flammen : www.fyrenogflammen.dk

Carlander Fysioterapi – Fysioterapien i Værløse : www.carlanderfysioterapi.dk

Fulby Keramik – www.fulby.com

Fritidskollektivet Kløverholmen – www.fritidskollektivet.dk

WordPress hjemmeside til Psykolog Lone Husby, Nordhavn / Østerbro / København

Psykolog Lone Husby – www.lonehusby.dk

Responsive / Mobilvenlig - fungerer på alle platforme og enheder

Stuntman Dennis Albrethsen – d’Action : www.daction.dk

Terapeut og coach Nanja Sindballe

Hjemmeside designet til psykolog Ellen Garne - WordPress-CMS

Psykolog Ellen Garne – Hellerup : www.ellengarne.dk

Hillerød Musikaftenskole – www.musikaftenskolen.dk

MindYourHeart – Psykoterapi : www.mindyourheart.dk

ClausenFilm – Erik Clausen : www.clausenfilm.dk

Billedhugger Carsten Baunsgaard : www.carstenbaunsgaard.com

Arne Bro – Leder af TV-Uddannelsen på Filmskolen og Instruktør : www.arnebro.dk

Kongens Livjæger Korps Skydeselskab – skydeklub : www.klks.dk

Nixenbixen – Second hand : www.nixenbixen.dk

 

 

 

 

Kundeeksempler – en oversigt over nogle af de hjemmesider jeg har designet i WordPress
3.3 (65%) 8 votes