– Design af hjemmesider i WordPress

Kundeeksempler – en oversigt over nogle af de hjemmesider jeg har designet i WordPress

Website - Børn og voksne bevæges

Bevægelsespædagog Fie Illum : www.boern-voksne-bevaeges.dk

Website i WordPress - Pension Vestergade 44, Ærøskøbing, Ærø

Pension Vestergade 44 – Ærøskøbing, Ærø : www.vestergade44.com

Hjemmeside til billedkunstner Pernille Helleskov Pedersen i WordPress.

Billedkunstner Pernille Helleskov Pedersen : www.phelleskovp.dk

Design af website i WordPress - Psykolog Torben Jager Petersen

Psykolog Torben Jager Petersen : www.sovnogstress.dk

Eventgruppen BATunit : www.batunit.dk

Fritidskollektivet Kløverholmen – www.fritidskollektivet.dk

Website - Dansk Fobiskole

Dansk Fobiskole – Psykolog : www.danskfobiskole.dk

Englerup – billedgalleri : www.englerup.dk

Nixenbixen – Second hand : www.nixenbixen.dk

Hjemmeside designet til psykolog Ulla Søgaard - WordPress-CMS

Psykolog Ulla Søgaard – Aabenraa : www.psykologaabenraa.dk

Samordner – Familierådslagning

ClausenFilm – Erik Clausen : www.clausenfilm.dk

Øjeblik Film – David Kahr

Hjemmeside designet til fotograf Tine Bernsen - WordPress-CMS

Fotograf Tine Bernsen : www.tinebernsen.com

Kognitiv Center Fyn – Odense : www.kognitivcenterfyn.dk

Responsive design - Website i WordPress - Psykolog Ulla Burmeister

Psykolog Ulla Burmeister – Østerbro & Nørrebro – København – www.ullaburmeister.dk

Website i WordPress - Psykolog Dennis Albrethsen

Psykolog Dennis Albrethsen, København : www.dennisalbrethsen.dk

Maler Jette Fabian : www.jettefabian.dk

Billedkunstner Erik Clausen – www.erikclausen.dk

Hjemmeside designet til billedhugger Søren Kofoed - WordPress-CMS

Billedhugger Søren Koefoed : www.soerenkoefoed.dk

Website i WordPress - Psykolog Janne Dolma

Psykolog Janne Dolma – Faxe : www.jannedolma.dk

Hjemmeside til forfatterpars kriminalroman : Forbrydelsens kunst

Forbrydelsens kunst : www.forbrydelsenskunst.dk

Website - Billedkunstner Jan Leth

Billedhugger Jan Leth : www.janleth.dk

Nyt Liv i Gamle Klude : www.nytlivigamleklude.dk

Fulby Keramik – www.fulby.com

MindYourHeart – Psykoterapi : www.mindyourheart.dk

Rørbæk og Møller Arkitekter

Hjemmeside i WordPress til radio- og tv-vært Sara Bro

Radiovært Sara Bro

Billedkunstner Michala Hoffmann : www.michalahoffmann.dk

Responsive / Mobilvenlig - fungerer på alle platforme og enheder

Stuntman Dennis Albrethsen – d’Action : www.daction.dk

Polaroid galleri : www.sx70.dk