– Design af hjemmesider i WordPress

Kundeeksempler – en oversigt over nogle af de hjemmesider jeg har designet i WordPress

Website - Nixenbixen.dk - Second hand, Vintage, Retro, design m.m.

Nixenbixen – Second hand : www.nixenbixen.dk

Website - Tonemester Jakob Garfield

Tonemester Jakob Garfield : www.jakobgarfield.dk

Website i WordPress - Fritidskollektivet Kløverholmen, Vig

Fritidskollektivet Kløverholmen – www.fritidskollektivet.dk

michala-hoffmann-responsive2

Billedkunstner Michala Hoffmann : www.michalahoffmann.dk

Website i HTML - Øjeblik Film v/David Kahr

Øjeblik Film – David Kahr

Website i WordPress - Kongens Livjæger Korps Skydeselskab

Kongens Livjæger Korps Skydeselskab – skydeklub : www.klks.dk

Responsive-showcase-presentation_carlanderfysioterapi

Carlander Fysioterapi – Fysioterapien i Værløse : www.carlanderfysioterapi.dk

Website (billedgalleri) i Wordpress - Arne Bro : Leder af TV-Uddannelsen på Filmskolen

Arne Bro – Leder af TV-Uddannelsen på Filmskolen og Instruktør : www.arnebro.dk

forbrydelsens-kunst-storbykrimi-hjemmeside-responsive

Forbrydelsens kunst : www.forbrydelsenskunst.dk

Website i WordPress - Psykolog Nina Dam, København

Psykolog Nina Dam – Frederiksberg, Vesterbro og Amager – København : www.ninadam.net

Website i WordPress - Pension Vestergade 44, Ærøskøbing, Ærø

Pension Vestergade 44 – Ærøskøbing, Ærø : www.vestergade44.com

Responsive-janne-dolma-psykolog

Psykolog Janne Dolma – Faxe : www.jannedolma.dk

Website i Flash - Designer Pernille Bregendahl Bro

Nyt Liv i Gamle Klude : www.nytlivigamleklude.dk

Website i Flash - sx70.dk : Online Polaroid galleri

Polaroid galleri : www.sx70.dk

Website i Flash - Rørbæk og Møller Arkitekter, Charlottenlund

Rørbæk og Møller Arkitekter

Website i Flash - Designer, kostumier og scenograf Tanja Bovin

Scenograf Tanja Bovin : www.tanjabovin.dk

fulby-com-keramik-hjemmeside-design-wordpress-07

Fulby Keramik – www.fulby.com

responsive-design-great-danes-big-band-dk_01B

Great Danes Big Band : www.greatdanesbigband.dk

Website - Sara Bro

Radiovært Sara Bro

Website i Flash - MindYourHeart v/Psykoterapeut Birger Bovin

MindYourHeart – Psykoterapi : www.mindyourheart.dk

Website i WordPress - Børneteateret Fyren og Flammen v/ Tanja og Birger Bovin

Teatret Fyren og Flammen : www.fyrenogflammen.dk

Website i WordPress - Psykolog Torben Jager Petersen

Psykolog Torben Jager Petersen : www.sovnogstress.dk

Midlertidigt website i WordPress - Erik Clausen

Billedkunstner Erik Clausen – www.erikclausen.dk

psykolog-hellerup-ellen-garne-hjemmeside-design-wordpress-responsive

Psykolog Ellen Garne – Hellerup : www.ellengarne.dk

Website i WordPress - Psykolog Susan Møller Rasmussen, Odense & København

Psykolog Susan Møller Rasmussen – ACT-Praxis : www.act-praxis.dk

Website i WordPress - Maler Jette Fabian

Maler Jette Fabian : www.jettefabian.dk

psykolog-nordhavn-lone-husby-hjemmeside-design-wordpress-responsive

Psykolog Lone Husby – www.lonehusby.dk

soerenkoefoed-hjemmeside-responsive

Billedhugger Søren Koefoed : www.soerenkoefoed.dk

pernille-helleskov-pedersen-responsive

Billedkunstner Pernille Helleskov Pedersen : www.phelleskovp.dk

Website i Flash - Eventgruppen BATunit

Eventgruppen BATunit : www.batunit.dk

Website i Flash - Samordner Familierådslagning.

Samordner – Familierådslagning