– Design af hjemmesider i WordPress

Kundeeksempler – en oversigt over nogle af de hjemmesider jeg har designet i WordPress

Website - Dansk Fobiskole

Dansk Fobiskole – Psykolog : www.danskfobiskole.dk

fotograf-hjemmeside-design-tinebernsen-com-wordpress-responsive

Fotograf Tine Bersen : www.tinebersen.com

Website i Wordpress - Egen Street Art blog

Street-art – Fotoblog : www.street-art.dk

Website i WordPress - Psykolog Nina Dam, København

Psykolog Nina Dam – Frederiksberg, Vesterbro og Amager – København : www.ninadam.net

Website i HTML - Øjeblik Film v/David Kahr

Øjeblik Film – David Kahr

Website i Flash - sx70.dk : Online Polaroid galleri

Polaroid galleri : www.sx70.dk

Responsive-dennis-albrethsen-psykolog

Psykolog Dennis Albrethsen, København : www.dennisalbrethsen.dk

Website i WordPress - Børneteateret Fyren og Flammen v/ Tanja og Birger Bovin

Teatret Fyren og Flammen : www.fyrenogflammen.dk

Website i WordPress - Kongens Livjæger Korps Skydeselskab

Kongens Livjæger Korps Skydeselskab – skydeklub : www.klks.dk

Website - Billedkunstner Jan Leth

Billedhugger Jan Leth : www.janleth.dk

Website (billedgalleri) i Wordpress - Arne Bro : Leder af TV-Uddannelsen på Filmskolen

Arne Bro – Leder af TV-Uddannelsen på Filmskolen og Instruktør : www.arnebro.dk

Responsivt design - Mobilvenlig hjemmeside til Mariebjerg Lagerhotel lavet i WordPress

Mariebjerg lagerhotel – www.mariebjerg.dk

psykolog-hellerup-ellen-garne-hjemmeside-design-wordpress-responsive

Psykolog Ellen Garne – Hellerup : www.ellengarne.dk

Midlertidigt website i WordPress - Erik Clausen

Billedkunstner Erik Clausen – www.erikclausen.dk

michala-hoffmann-responsive2

Billedkunstner Michala Hoffmann : www.michalahoffmann.dk

winco-markedsfoering-hjemmeside-design-wordpress-responsive_croped_1

WinCo : www.winco.dk

Website i Flash - Eventgruppen BATunit

Eventgruppen BATunit : www.batunit.dk

nanja-liv-sindballe-responsive

Terapeut og coach Nanja Sindballe

Website i Flash - Designer, kostumier og scenograf Tanja Bovin

Scenograf Tanja Bovin : www.tanjabovin.dk

Website i Flash - Rørbæk og Møller Arkitekter, Charlottenlund

Rørbæk og Møller Arkitekter

Website i WordPress - Pension Vestergade 44, Ærøskøbing, Ærø

Pension Vestergade 44 – Ærøskøbing, Ærø : www.vestergade44.com

Responsive-janne-dolma-psykolog

Psykolog Janne Dolma – Faxe : www.jannedolma.dk

Website i Flash - MindYourHeart v/Psykoterapeut Birger Bovin

MindYourHeart – Psykoterapi : www.mindyourheart.dk

professor-cathrine-hasse-hjemmeside-responsive

Professor Cathrine Hasse : www.cathrinehasse.com

Website - Tonemester Jakob Garfield

Tonemester Jakob Garfield : www.jakobgarfield.dk

pernille-helleskov-pedersen-responsive

Billedkunstner Pernille Helleskov Pedersen : www.phelleskovp.dk

Responsive design - Website i WordPress - Psykolog Ulla Burmeister

Psykolog Ulla Burmeister – Østerbro & Nørrebro – København – www.ullaburmeister.dk

Website - Sara Bro

Radiovært Sara Bro

Website i WordPress - Fraværskonsulent Birte Hansen

Fraværskonsulent Birte Hansen : www.stopsygefravær.dk

Website i Flash - Designer Pernille Bregendahl Bro

Nyt Liv i Gamle Klude : www.nytlivigamleklude.dk

Website - Børn og voksne bevæges

Bevægelsespædagog Fie Illum : www.boern-voksne-bevaeges.dk