header-interctivedesign
             – Design af hjemmesider i WordPress

Kundeeksempler – en oversigt over nogle af de hjemmesider jeg har designet i WordPress

nanja-liv-sindballe-responsive

Terapeut og coach Nanja Sindballe

WordPress Billedgalleri - Englerup.dk

Englerup – billedgalleri : www.englerup.dk

musikaftensskolen-hjemmeside-design-wordpress-responsive_croped

Hillerød Musikaftenskole – www.musikaftenskolen.dk

Responsivt design - Mobilvenlig hjemmeside til Mariebjerg Lagerhotel lavet i WordPress

Mariebjerg lagerhotel – www.mariebjerg.dk

Website - Tonemester Jakob Garfield

Tonemester Jakob Garfield : www.jakobgarfield.dk

Website i HTML - Øjeblik Film v/David Kahr

Øjeblik Film – David Kahr

Website i Flash - Psykomotoriskterapeut Sisse Nordentoft

Afspændingspædagog Sisse Nordentoft : www.sissenordentoft.dk

Hjemmeside til billedkunstner Pernille Helleskov Pedersen i WordPress.

Billedkunstner Pernille Helleskov Pedersen : www.phelleskovp.dk

Website i WordPress - Fritidskollektivet Kløverholmen, Vig

Fritidskollektivet Kløverholmen – www.fritidskollektivet.dk

WordPress hjemmeside til Psykolog Lone Husby, Nordhavn / Østerbro / København

Psykolog Lone Husby – www.lonehusby.dk

Hjemmeside designet til psykolog Ellen Garne - WordPress-CMS

Psykolog Ellen Garne – Hellerup : www.ellengarne.dk

Hjemmeside i WordPress til mindre markting-virksomhed: WinCo. E

WinCo : www.winco.dk

Responsive-dennis-albrethsen-psykolog

Psykolog Dennis Albrethsen, København : www.dennisalbrethsen.dk

Hjemmeside til forfatterpars kriminalroman : Forbrydelsens kunst

Forbrydelsens kunst : www.forbrydelsenskunst.dk

Design af website i WordPress - Psykolog Torben Jager Petersen

Psykolog Torben Jager Petersen : www.sovnogstress.dk

Website i WordPress - Psykolog Nina Dam, København

Psykolog Nina Dam – Frederiksberg, Vesterbro og Amager – København : www.ninadam.net

Hjemmeside designet til fotograf Tine Bernsen - WordPress-CMS

Fotograf Tine Bernsen : www.tinebernsen.com

responsive-design-great-danes-big-band-dk_01B

Great Danes Big Band : www.greatdanesbigband.dk

Website i Flash - Designer Pernille Bregendahl Bro

Nyt Liv i Gamle Klude : www.nytlivigamleklude.dk

Midlertidigt website - ClausenFilm v/Filmmand Erik Clausen

ClausenFilm – Erik Clausen : www.clausenfilm.dk

Website - Billedkunstner Jan Leth

Billedhugger Jan Leth : www.janleth.dk

Website i WordPress - Psykolog Janne Dolma

Psykolog Janne Dolma – Faxe : www.jannedolma.dk

Website i WordPress - Maler Jette Fabian

Maler Jette Fabian : www.jettefabian.dk

Hjemmeside designet til psykolog Ulla Søgaard - WordPress-CMS

Psykolog Ulla Søgaard – Aabenraa : www.psykologaabenraa.dk

Website i WordPress - Børneteateret Fyren og Flammen v/ Tanja og Birger Bovin

Teatret Fyren og Flammen : www.fyrenogflammen.dk

Website i WordPress - Fraværskonsulent Birte Hansen

Fraværskonsulent Birte Hansen : www.stopsygefravær.dk

Website i Flash - Samordner Familierådslagning.

Samordner – Familierådslagning

fulby-com-keramik-hjemmeside-design-wordpress-07

Fulby Keramik – www.fulby.com

Website i Flash - sx70.dk : Online Polaroid galleri

Polaroid galleri : www.sx70.dk

Website i WordPress - Psykolog Susan Møller Rasmussen, Odense & København

Psykolog Susan Møller Rasmussen – ACT-Praxis : www.act-praxis.dk

Website - Dansk Fobiskole

Dansk Fobiskole – Psykolog : www.danskfobiskole.dk