– Design af hjemmesider i WordPress

Kundeeksempler – en oversigt over nogle af de hjemmesider jeg har designet i WordPress

michala-hoffmann-responsive2

Billedkunstner Michala Hoffmann : www.michalahoffmann.dk

Website i WordPress - Psykolog Susan Møller Rasmussen, Odense & København

Psykolog Susan Møller Rasmussen – ACT-Praxis : www.act-praxis.dk

Website i Wordpress - Egen Street Art blog

Street-art – Fotoblog : www.street-art.dk

Website (billedgalleri) i Wordpress - Arne Bro : Leder af TV-Uddannelsen på Filmskolen

Arne Bro – Leder af TV-Uddannelsen på Filmskolen og Instruktør : www.arnebro.dk

Website i Flash - Samordner Familierådslagning.

Samordner – Familierådslagning

soerenkoefoed-hjemmeside-responsive

Billedhugger Søren Koefoed : www.soerenkoefoed.dk

WordPress Billedgalleri - Englerup.dk

Englerup – billedgalleri : www.englerup.dk

Website i WordPress - Maler Jette Fabian

Maler Jette Fabian : www.jettefabian.dk

Website - Dansk Fobiskole

Dansk Fobiskole – Psykolog : www.danskfobiskole.dk

professor-cathrine-hasse-hjemmeside-responsive

Professor Cathrine Hasse : www.cathrinehasse.com

Website i Flash - Designer, kostumier og scenograf Tanja Bovin

Scenograf Tanja Bovin : www.tanjabovin.dk

Website i Flash - MindYourHeart v/Psykoterapeut Birger Bovin

MindYourHeart – Psykoterapi : www.mindyourheart.dk

Midlertidigt website i WordPress - Erik Clausen

Billedkunstner Erik Clausen – www.erikclausen.dk

Website - Tonemester Jakob Garfield

Tonemester Jakob Garfield : www.jakobgarfield.dk

Responsive-dennis-albrethsen-psykolog

Psykolog Dennis Albrethsen, København : www.dennisalbrethsen.dk

psykolog-hellerup-ellen-garne-hjemmeside-design-wordpress-responsive

Psykolog Ellen Garne – Hellerup : www.ellengarne.dk

Website i Flash - Eventgruppen BATunit

Eventgruppen BATunit : www.batunit.dk

Website i Flash - Psykomotoriskterapeut Sisse Nordentoft

Afspændingspædagog Sisse Nordentoft : www.sissenordentoft.dk

Responsive-janne-dolma-psykolog

Psykolog Janne Dolma – Faxe : www.jannedolma.dk

Website i WordPress - Psykolog Nina Dam, København

Psykolog Nina Dam – Frederiksberg, Vesterbro og Amager – København : www.ninadam.net

Website i Flash - sx70.dk : Online Polaroid galleri

Polaroid galleri : www.sx70.dk

Responsive design - Website i WordPress - Psykolog Ulla Burmeister

Psykolog Ulla Burmeister – Østerbro & Nørrebro – København – www.ullaburmeister.dk

Responsive-showcase-presentation_carlanderfysioterapi

Carlander Fysioterapi – Fysioterapien i Værløse : www.carlanderfysioterapi.dk

Website i Flash - Rørbæk og Møller Arkitekter, Charlottenlund

Rørbæk og Møller Arkitekter

Website i WordPress - Pension Vestergade 44, Ærøskøbing, Ærø

Pension Vestergade 44 – Ærøskøbing, Ærø : www.vestergade44.com

Website i HTML - Øjeblik Film v/David Kahr

Øjeblik Film – David Kahr

Website - Nixenbixen.dk - Second hand, Vintage, Retro, design m.m.

Nixenbixen – Second hand : www.nixenbixen.dk

Website i WordPress - Fritidskollektivet Kløverholmen, Vig

Fritidskollektivet Kløverholmen – www.fritidskollektivet.dk

Website - Sara Bro

Radiovært Sara Bro

Responsive / Mobilvenlig - fungerer på alle platforme og enheder

Stuntman Dennis Albrethsen – d’Action : www.daction.dk

winco-markedsfoering-hjemmeside-design-wordpress-responsive_croped_1

WinCo : www.winco.dk