header-interctivedesign
             – Design af hjemmesider i WordPress

Kundeeksempler – en oversigt over nogle af de hjemmesider jeg har designet i WordPress

Responsive-showcase-presentation_carlanderfysioterapi

Carlander Fysioterapi – Fysioterapien i Værløse : www.carlanderfysioterapi.dk

Website i Flash - Eventgruppen BATunit

Eventgruppen BATunit : www.batunit.dk

fulby-com-keramik-hjemmeside-design-wordpress-07

Fulby Keramik – www.fulby.com

Hjemmeside i WordPress til mindre markting-virksomhed: WinCo. E

WinCo : www.winco.dk

Website i Flash - Psykomotoriskterapeut Sisse Nordentoft

Afspændingspædagog Sisse Nordentoft : www.sissenordentoft.dk

Website i WordPress - Psykolog Nina Dam, København

Psykolog Nina Dam – Frederiksberg, Vesterbro og Amager – København : www.ninadam.net

WordPress hjemmeside til Psykolog Lone Husby, Nordhavn / Østerbro / København

Psykolog Lone Husby – www.lonehusby.dk

Website i Flash - MindYourHeart v/Psykoterapeut Birger Bovin

MindYourHeart – Psykoterapi : www.mindyourheart.dk

responsive-design-great-danes-big-band-dk_01B

Great Danes Big Band : www.greatdanesbigband.dk

Website i Flash - Rørbæk og Møller Arkitekter, Charlottenlund

Rørbæk og Møller Arkitekter

Hjemmeside til professor Cathrine Hasse

Professor Cathrine Hasse : www.cathrinehasse.com

Website i WordPress - Psykolog Janne Dolma

Psykolog Janne Dolma – Faxe : www.jannedolma.dk

Website (billedgalleri) i Wordpress - Arne Bro : Leder af TV-Uddannelsen på Filmskolen

Arne Bro – Leder af TV-Uddannelsen på Filmskolen og Instruktør : www.arnebro.dk

Hjemmeside til forfatterpars kriminalroman : Forbrydelsens kunst

Forbrydelsens kunst : www.forbrydelsenskunst.dk

Hjemmeside til billedkunstner Pernille Helleskov Pedersen i WordPress.

Billedkunstner Pernille Helleskov Pedersen : www.phelleskovp.dk

Website - Nixenbixen.dk - Second hand, Vintage, Retro, design m.m.

Nixenbixen – Second hand : www.nixenbixen.dk

Website i WordPress - Fritidskollektivet Kløverholmen, Vig

Fritidskollektivet Kløverholmen – www.fritidskollektivet.dk

Website - Børn og voksne bevæges

Bevægelsespædagog Fie Illum : www.boern-voksne-bevaeges.dk

Responsive design - Website i WordPress - Psykolog Ulla Burmeister

Psykolog Ulla Burmeister – Østerbro & Nørrebro – København – www.ullaburmeister.dk

Website i WordPress - Kongens Livjæger Korps Skydeselskab

Kongens Livjæger Korps Skydeselskab – skydeklub : www.klks.dk

Hjemmeside i WordPress til radio- og tv-vært Sara Bro

Radiovært Sara Bro

Website i HTML - Øjeblik Film v/David Kahr

Øjeblik Film – David Kahr

Website - Dansk Fobiskole

Dansk Fobiskole – Psykolog : www.danskfobiskole.dk

musikaftensskolen-hjemmeside-design-wordpress-responsive_croped

Hillerød Musikaftenskole – www.musikaftenskolen.dk

WordPress Billedgalleri - Englerup.dk

Englerup – billedgalleri : www.englerup.dk

Website i WordPress - Psykolog Susan Møller Rasmussen, Odense & København

Psykolog Susan Møller Rasmussen – ACT-Praxis : www.act-praxis.dk

Midlertidigt website i WordPress - Erik Clausen

Billedkunstner Erik Clausen – www.erikclausen.dk

Hjemmeside designet til psykolog Ulla Søgaard - WordPress-CMS

Psykolog Ulla Søgaard – Aabenraa : www.psykologaabenraa.dk

Design af website i WordPress - Psykolog Torben Jager Petersen

Psykolog Torben Jager Petersen : www.sovnogstress.dk

Website i WordPress - Psykolog Dennis Albrethsen

Psykolog Dennis Albrethsen, København : www.dennisalbrethsen.dk

Hjemmeside designet til psykolog Ellen Garne - WordPress-CMS

Psykolog Ellen Garne – Hellerup : www.ellengarne.dk