– Design af hjemmesider i WordPress

Kundeeksempler – en oversigt over nogle af de hjemmesider jeg har designet i WordPress

Carlander Fysioterapi – Fysioterapien i Værløse : www.carlanderfysioterapi.dk

Fritidskollektivet Kløverholmen – www.fritidskollektivet.dk

Psykolog Nina Dam – Frederiksberg, Vesterbro og Amager – København : www.ninadam.net

Kongens Livjæger Korps Skydeselskab – skydeklub : www.klks.dk

Hjemmeside til foreningen Smertelinjen - WordPress CMS

Smertelinjen : www.smertelinjen.dk

Nyt Liv i Gamle Klude : www.nytlivigamleklude.dk

Billedkunstner Erik Clausen – www.erikclausen.dk

Responsive design - Website i WordPress - Psykolog Ulla Burmeister

Psykolog Ulla Burmeister – Østerbro & Nørrebro – København – www.ullaburmeister.dk

Kognitiv Center Fyn – Odense : www.kognitivcenterfyn.dk

Psykolog Susan Møller Rasmussen – ACT-Praxis : www.act-praxis.dk

Website i WordPress - Psykolog Dennis Albrethsen

Psykolog Dennis Albrethsen, København : www.dennisalbrethsen.dk

Hjemmeside til forfatterpars kriminalroman : Forbrydelsens kunst

Forbrydelsens kunst : www.forbrydelsenskunst.dk

Hjemmeside designet til psykolog Ulla Søgaard - WordPress-CMS

Psykolog Ulla Søgaard – Aabenraa : www.psykologaabenraa.dk

Hjemmeside designet til psykolog Ellen Garne - WordPress-CMS

Psykolog Ellen Garne – Hellerup : www.ellengarne.dk

Hjemmeside til billedkunstner Pernille Helleskov Pedersen i WordPress.

Billedkunstner Pernille Helleskov Pedersen : www.phelleskovp.dk

Maler Jette Fabian : www.jettefabian.dk

Lissy Boesen Design – www.lissyboesendesign.dk

Website - Tonemester Jakob Garfield

Tonemester Jakob Garfield : www.jakobgarfield.dk

Hjemmeside til professor Cathrine Hasse

Professor Cathrine Hasse : www.cathrinehasse.com

Samordner – Familierådslagning

Fulby Keramik – www.fulby.com

Rørbæk og Møller Arkitekter

Teatret Fyren og Flammen : www.fyrenogflammen.dk

Afspændingspædagog Sisse Nordentoft : www.sissenordentoft.dk

ClausenFilm – Erik Clausen : www.clausenfilm.dk

Pension Vestergade 44 – Ærøskøbing, Ærø : www.vestergade44.com

Terapeut og coach Nanja Sindballe

Arne Bro – Leder af TV-Uddannelsen på Filmskolen og Instruktør : www.arnebro.dk

Website i WordPress - Psykolog Janne Dolma

Psykolog Janne Dolma – Faxe : www.jannedolma.dk

Eventgruppen BATunit : www.batunit.dk

MindYourHeart – Psykoterapi : www.mindyourheart.dk