header-interctivedesign
             – Design af hjemmesider i WordPress

Kundeeksempler – en oversigt over nogle af de hjemmesider jeg har designet i WordPress

Afspændingspædagog Sisse Nordentoft : www.sissenordentoft.dk

Teatret Fyren og Flammen : www.fyrenogflammen.dk

WordPress hjemmeside til Psykolog Lone Husby, Nordhavn / Østerbro / København

Psykolog Lone Husby – www.lonehusby.dk

Hjemmeside til foreningen Smertelinjen - WordPress CMS

Smertelinjen : www.smertelinjen.dk

Rørbæk og Møller Arkitekter

Nixenbixen – Second hand : www.nixenbixen.dk

Hillerød Musikaftenskole – www.musikaftenskolen.dk

Fritidskollektivet Kløverholmen – www.fritidskollektivet.dk

Website i WordPress - Psykolog Dennis Albrethsen

Psykolog Dennis Albrethsen, København : www.dennisalbrethsen.dk

Responsive design - Website i WordPress - Psykolog Ulla Burmeister

Psykolog Ulla Burmeister – Østerbro & Nørrebro – København – www.ullaburmeister.dk

Website - Dansk Fobiskole

Dansk Fobiskole – Psykolog : www.danskfobiskole.dk

Arne Bro – Leder af TV-Uddannelsen på Filmskolen og Instruktør : www.arnebro.dk

Great Danes Big Band : www.greatdanesbigband.dk

Hjemmeside designet til fotograf Tine Bernsen - WordPress-CMS

Fotograf Tine Bernsen : www.tinebernsen.com

Nyt Liv i Gamle Klude : www.nytlivigamleklude.dk

Hjemmeside designet til billedhugger Søren Kofoed - WordPress-CMS

Billedhugger Søren Koefoed : www.soerenkoefoed.dk

Website i WordPress - Pension Vestergade 44, Ærøskøbing, Ærø

Pension Vestergade 44 – Ærøskøbing, Ærø : www.vestergade44.com

Samordner – Familierådslagning

MindYourHeart – Psykoterapi : www.mindyourheart.dk

Terapeut og coach Nanja Sindballe

Polaroid galleri : www.sx70.dk

Fulby Keramik – www.fulby.com

Hjemmeside designet til psykolog Ellen Garne - WordPress-CMS

Psykolog Ellen Garne – Hellerup : www.ellengarne.dk

Psykolog Nina Dam – Frederiksberg, Vesterbro og Amager – København : www.ninadam.net

Hjemmeside i WordPress til radio- og tv-vært Sara Bro

Radiovært Sara Bro

Hjemmeside til billedkunstner Pernille Helleskov Pedersen i WordPress.

Billedkunstner Pernille Helleskov Pedersen : www.phelleskovp.dk

Website i WordPress - Designer, kostumier og scenograf Tanja Bovin

Scenograf Tanja Bovin : www.tanjabovin.dk

Kongens Livjæger Korps Skydeselskab – skydeklub : www.klks.dk

Responsivt design - Mobilvenlig hjemmeside til Mariebjerg Lagerhotel lavet i WordPress

Mariebjerg lagerhotel – www.mariebjerg.dk

Eventgruppen BATunit : www.batunit.dk

Website i WordPress - Psykolog Janne Dolma

Psykolog Janne Dolma – Faxe : www.jannedolma.dk