– Design af hjemmesider i WordPress

Kundeeksempler – en oversigt over nogle af de hjemmesider jeg har designet i WordPress

Website i WordPress - Psykolog Torben Jager Petersen

Psykolog Torben Jager Petersen : www.sovnogstress.dk

Website i Flash - Samordner Familierådslagning.

Samordner – Familierådslagning

michala-hoffmann-responsive2

Billedkunstner Michala Hoffmann : www.michalahoffmann.dk

Website i Wordpress - Egen Street Art blog

Street-art – Fotoblog : www.street-art.dk

Website i WordPress - Fraværskonsulent Birte Hansen

Fraværskonsulent Birte Hansen : www.stopsygefravær.dk

Website i Flash - Eventgruppen BATunit

Eventgruppen BATunit : www.batunit.dk

Website i Flash - Rørbæk og Møller Arkitekter, Charlottenlund

Rørbæk og Møller Arkitekter

nanja-liv-sindballe-responsive

Terapeut og coach Nanja Sindballe

responsive-design-great-danes-big-band-dk_01B

Great Danes Big Band : www.greatdanesbigband.dk

Responsive-janne-dolma-psykolog

Psykolog Janne Dolma – Faxe : www.jannedolma.dk

Website i Flash - Designer, kostumier og scenograf Tanja Bovin

Scenograf Tanja Bovin : www.tanjabovin.dk

Website i WordPress - Psykolog Nina Dam, København

Psykolog Nina Dam – Frederiksberg, Vesterbro og Amager – København : www.ninadam.net

Responsive / Mobilvenlig - fungerer på alle platforme og enheder

Stuntman Dennis Albrethsen – d’Action : www.daction.dk

Website - Sara Bro

Radiovært Sara Bro

Website i WordPress - Psykolog Susan Møller Rasmussen, Odense & København

Psykolog Susan Møller Rasmussen – ACT-Praxis : www.act-praxis.dk

psykolog-hellerup-ellen-garne-hjemmeside-design-wordpress-responsive

Psykolog Ellen Garne – Hellerup : www.ellengarne.dk

Website i WordPress - Fritidskollektivet Kløverholmen, Vig

Fritidskollektivet Kløverholmen – www.fritidskollektivet.dk

psykolog-nordhavn-lone-husby-hjemmeside-design-wordpress-responsive

Psykolog Lone Husby – www.lonehusby.dk

Website i HTML - Øjeblik Film v/David Kahr

Øjeblik Film – David Kahr

Website i WordPress - Børneteateret Fyren og Flammen v/ Tanja og Birger Bovin

Teatret Fyren og Flammen : www.fyrenogflammen.dk

Website i Flash - Designer Pernille Bregendahl Bro

Nyt Liv i Gamle Klude : www.nytlivigamleklude.dk

Responsive design - Website i WordPress - Psykolog Ulla Burmeister

Psykolog Ulla Burmeister – Østerbro & Nørrebro – København – www.ullaburmeister.dk

professor-cathrine-hasse-hjemmeside-responsive

Professor Cathrine Hasse : www.cathrinehasse.com

Website i Flash - Psykomotoriskterapeut Sisse Nordentoft

Afspændingspædagog Sisse Nordentoft : www.sissenordentoft.dk

Responsive-showcase-presentation_carlanderfysioterapi

Carlander Fysioterapi – Fysioterapien i Værløse : www.carlanderfysioterapi.dk

Website - Børn og voksne bevæges

Bevægelsespædagog Fie Illum : www.boern-voksne-bevaeges.dk

Midlertidigt website i WordPress - Erik Clausen

Billedkunstner Erik Clausen – www.erikclausen.dk

Website i Flash - sx70.dk : Online Polaroid galleri

Polaroid galleri : www.sx70.dk

Midlertidigt website - ClausenFilm v/Filmmand Erik Clausen

ClausenFilm – Erik Clausen : www.clausenfilm.dk

Website i Flash - MindYourHeart v/Psykoterapeut Birger Bovin

MindYourHeart – Psykoterapi : www.mindyourheart.dk

Website i WordPress - Pension Vestergade 44, Ærøskøbing, Ærø

Pension Vestergade 44 – Ærøskøbing, Ærø : www.vestergade44.com