– Design af hjemmesider i WordPress

Kundeeksempler – en oversigt over nogle af de hjemmesider jeg har designet i WordPress

Englerup – billedgalleri : www.englerup.dk

Hjemmeside designet til psykolog Ellen Garne - WordPress-CMS

Psykolog Ellen Garne – Hellerup : www.ellengarne.dk

Psykolog Nina Dam – Frederiksberg, Vesterbro og Amager – København : www.ninadam.net

Website - Børn og voksne bevæges

Bevægelsespædagog Fie Illum : www.boern-voksne-bevaeges.dk

Fraværskonsulent Birte Hansen : www.stopsygefravær.dk

Psykolog Susan Møller Rasmussen – ACT-Praxis : www.act-praxis.dk

Billedhugger Carsten Baunsgaard : www.carstenbaunsgaard.com

WordPress hjemmeside til Psykolog Lone Husby, Nordhavn / Østerbro / København

Psykolog Lone Husby – www.lonehusby.dk

Responsive / Mobilvenlig - fungerer på alle platforme og enheder

Stuntman Dennis Albrethsen – d’Action : www.daction.dk

Arne Bro – Leder af TV-Uddannelsen på Filmskolen og Instruktør : www.arnebro.dk

Website i WordPress - Psykolog Dennis Albrethsen

Psykolog Dennis Albrethsen, København : www.dennisalbrethsen.dk

Kongens Livjæger Korps Skydeselskab – skydeklub : www.klks.dk

Hjemmeside i WordPress til radio- og tv-vært Sara Bro

Radiovært Sara Bro

Carlander Fysioterapi – Fysioterapien i Værløse : www.carlanderfysioterapi.dk

Hillerød Musikaftenskole – www.musikaftenskolen.dk

Samordner – Familierådslagning

Fritidskollektivet Kløverholmen – www.fritidskollektivet.dk

Nixenbixen – Second hand : www.nixenbixen.dk

H.C. Andersens Verden – www.hcandersensverden.dk

Website i WordPress - Psykolog Janne Dolma

Psykolog Janne Dolma – Faxe : www.jannedolma.dk

Design af website i WordPress - Psykolog Torben Jager Petersen

Psykolog Torben Jager Petersen : www.sovnogstress.dk

Hjemmeside til forfatterpars kriminalroman : Forbrydelsens kunst

Forbrydelsens kunst : www.forbrydelsenskunst.dk

ClausenFilm – Erik Clausen : www.clausenfilm.dk

Billedkunstner Michala Hoffmann : www.michalahoffmann.dk

Website - Billedkunstner Jan Leth

Billedhugger Jan Leth : www.janleth.dk

Hjemmeside til billedkunstner Pernille Helleskov Pedersen i WordPress.

Billedkunstner Pernille Helleskov Pedersen : www.phelleskovp.dk

Website i WordPress - Designer, kostumier og scenograf Tanja Bovin

Scenograf Tanja Bovin : www.tanjabovin.dk

Kognitiv Center Fyn – Odense : www.kognitivcenterfyn.dk

Terapeut og coach Nanja Sindballe

Hjemmeside til professor Cathrine Hasse

Professor Cathrine Hasse : www.cathrinehasse.com

Maler Jette Fabian : www.jettefabian.dk

 

 

 

 

Kundeeksempler – en oversigt over nogle af de hjemmesider jeg har designet i WordPress
Rate this