– Design af hjemmesider i WordPress

Kundeeksempler – en oversigt over nogle af de hjemmesider jeg har designet i WordPress

Responsivt design - Mobilvenlig hjemmeside til Mariebjerg Lagerhotel lavet i WordPress

Mariebjerg lagerhotel – www.mariebjerg.dk

michala-hoffmann-responsive2

Billedkunstner Michala Hoffmann : www.michalahoffmann.dk

Website (billedgalleri) i Wordpress - Arne Bro : Leder af TV-Uddannelsen på Filmskolen

Arne Bro – Leder af TV-Uddannelsen på Filmskolen og Instruktør : www.arnebro.dk

forbrydelsens-kunst-storbykrimi-hjemmeside-responsive

Forbrydelsens kunst : www.forbrydelsenskunst.dk

soerenkoefoed-hjemmeside-responsive

Billedhugger Søren Koefoed : www.soerenkoefoed.dk

fulby-com-keramik-hjemmeside-design-wordpress-07

Fulby Keramik – www.fulby.com

fotograf-hjemmeside-design-tinebernsen-com-wordpress-responsive

Fotograf Tine Bersen : www.tinebersen.com

Website i WordPress - Kongens Livjæger Korps Skydeselskab

Kongens Livjæger Korps Skydeselskab – skydeklub : www.klks.dk

Website - Billedkunstner Jan Leth

Billedhugger Jan Leth : www.janleth.dk

Website i WordPress - Psykolog Nina Dam, København

Psykolog Nina Dam – Frederiksberg, Vesterbro og Amager – København : www.ninadam.net

Midlertidigt website i WordPress - Erik Clausen

Billedkunstner Erik Clausen – www.erikclausen.dk

WordPress Billedgalleri - Englerup.dk

Englerup – billedgalleri : www.englerup.dk

Website i WordPress - Pension Vestergade 44, Ærøskøbing, Ærø

Pension Vestergade 44 – Ærøskøbing, Ærø : www.vestergade44.com

Website i Flash - Designer, kostumier og scenograf Tanja Bovin

Scenograf Tanja Bovin : www.tanjabovin.dk

Website i WordPress - Fraværskonsulent Birte Hansen

Fraværskonsulent Birte Hansen : www.stopsygefravær.dk

Website i Flash - Designer Pernille Bregendahl Bro

Nyt Liv i Gamle Klude : www.nytlivigamleklude.dk

Responsive-dennis-albrethsen-psykolog

Psykolog Dennis Albrethsen, København : www.dennisalbrethsen.dk

professor-cathrine-hasse-hjemmeside-responsive

Professor Cathrine Hasse : www.cathrinehasse.com

psykolog-hellerup-ellen-garne-hjemmeside-design-wordpress-responsive

Psykolog Ellen Garne – Hellerup : www.ellengarne.dk

Website i Wordpress - Egen Street Art blog

Street-art – Fotoblog : www.street-art.dk

Website - Tonemester Jakob Garfield

Tonemester Jakob Garfield : www.jakobgarfield.dk

Responsive design - Website i WordPress - Psykolog Ulla Burmeister

Psykolog Ulla Burmeister – Østerbro & Nørrebro – København – www.ullaburmeister.dk

Responsive-showcase-presentation_carlanderfysioterapi

Carlander Fysioterapi – Fysioterapien i Værløse : www.carlanderfysioterapi.dk

Website i Flash - Psykomotoriskterapeut Sisse Nordentoft

Afspændingspædagog Sisse Nordentoft : www.sissenordentoft.dk

Website - Nixenbixen.dk - Second hand, Vintage, Retro, design m.m.

Nixenbixen – Second hand : www.nixenbixen.dk

nanja-liv-sindballe-responsive

Terapeut og coach Nanja Sindballe

psykolog-ulla-soegaard-aabenraa-hjemmeside-responsive

Psykolog Ulla Søgaard – Aabenraa : www.psykologaabenraa.dk

responsive-design-great-danes-big-band-dk_01B

Great Danes Big Band : www.greatdanesbigband.dk

Website - Dansk Fobiskole

Dansk Fobiskole – Psykolog : www.danskfobiskole.dk

psykolog-nordhavn-lone-husby-hjemmeside-design-wordpress-responsive

Psykolog Lone Husby – www.lonehusby.dk

Website i WordPress - Fritidskollektivet Kløverholmen, Vig

Fritidskollektivet Kløverholmen – www.fritidskollektivet.dk