– Design af hjemmesider i WordPress

Kundeeksempler – en oversigt over nogle af de hjemmesider jeg har designet i WordPress

Responsive-janne-dolma-psykolog

Psykolog Janne Dolma – Faxe : www.jannedolma.dk

Website i WordPress - Psykolog Nina Dam, København

Psykolog Nina Dam – Frederiksberg, Vesterbro og Amager – København : www.ninadam.net

Midlertidigt website i WordPress - Erik Clausen

Billedkunstner Erik Clausen – www.erikclausen.dk

fulby-com-keramik-hjemmeside-design-wordpress-07

Fulby Keramik – www.fulby.com

Website - Billedkunstner Jan Leth

Billedhugger Jan Leth : www.janleth.dk

Responsive design - Website i WordPress - Psykolog Ulla Burmeister

Psykolog Ulla Burmeister – Østerbro & Nørrebro – København – www.ullaburmeister.dk

fotograf-hjemmeside-design-tinebernsen-com-wordpress-responsive

Fotograf Tine Bersen : www.tinebersen.com

Website i WordPress - Fraværskonsulent Birte Hansen

Fraværskonsulent Birte Hansen : www.stopsygefravær.dk

Website (billedgalleri) i Wordpress - Arne Bro : Leder af TV-Uddannelsen på Filmskolen

Arne Bro – Leder af TV-Uddannelsen på Filmskolen og Instruktør : www.arnebro.dk

Website i Flash - Rørbæk og Møller Arkitekter, Charlottenlund

Rørbæk og Møller Arkitekter

responsive-design-great-danes-big-band-dk_01B

Great Danes Big Band : www.greatdanesbigband.dk

Responsive-dennis-albrethsen-psykolog

Psykolog Dennis Albrethsen, København : www.dennisalbrethsen.dk

Responsive-showcase-presentation_carlanderfysioterapi

Carlander Fysioterapi – Fysioterapien i Værløse : www.carlanderfysioterapi.dk

Website i WordPress - Kongens Livjæger Korps Skydeselskab

Kongens Livjæger Korps Skydeselskab – skydeklub : www.klks.dk

pernille-helleskov-pedersen-responsive

Billedkunstner Pernille Helleskov Pedersen : www.phelleskovp.dk

Website i Flash - Eventgruppen BATunit

Eventgruppen BATunit : www.batunit.dk

Website i WordPress - Fritidskollektivet Kløverholmen, Vig

Fritidskollektivet Kløverholmen – www.fritidskollektivet.dk

nanja-liv-sindballe-responsive

Terapeut og coach Nanja Sindballe

Responsivt design - Mobilvenlig hjemmeside til Mariebjerg Lagerhotel lavet i WordPress

Mariebjerg lagerhotel – www.mariebjerg.dk

Website i HTML - Øjeblik Film v/David Kahr

Øjeblik Film – David Kahr

Midlertidigt website - ClausenFilm v/Filmmand Erik Clausen

ClausenFilm – Erik Clausen : www.clausenfilm.dk

Website i Flash - Designer Pernille Bregendahl Bro

Nyt Liv i Gamle Klude : www.nytlivigamleklude.dk

Website - Børn og voksne bevæges

Bevægelsespædagog Fie Illum : www.boern-voksne-bevaeges.dk

WordPress Billedgalleri - Englerup.dk

Englerup – billedgalleri : www.englerup.dk

professor-cathrine-hasse-hjemmeside-responsive

Professor Cathrine Hasse : www.cathrinehasse.com

psykolog-ulla-soegaard-aabenraa-hjemmeside-responsive

Psykolog Ulla Søgaard – Aabenraa : www.psykologaabenraa.dk

Website i Flash - Psykomotoriskterapeut Sisse Nordentoft

Afspændingspædagog Sisse Nordentoft : www.sissenordentoft.dk

Website i Flash - Designer, kostumier og scenograf Tanja Bovin

Scenograf Tanja Bovin : www.tanjabovin.dk

Website - Nixenbixen.dk - Second hand, Vintage, Retro, design m.m.

Nixenbixen – Second hand : www.nixenbixen.dk

Website i WordPress - Psykolog Susan Møller Rasmussen, Odense & København

Psykolog Susan Møller Rasmussen – ACT-Praxis : www.act-praxis.dk

psykolog-hellerup-ellen-garne-hjemmeside-design-wordpress-responsive

Psykolog Ellen Garne – Hellerup : www.ellengarne.dk